Urodziny

Urodziny to dla Twojego dziecka
wspólne świętowanie z najbliższymi kolegami i koleżankami,
dzielenie się radością i energią,
zajęcia pełne kreatywności oraz twórczego myślenia!

Często zaproszenie do domu gromadki dzieci z okazji urodzin naszej pociechy przeraża nas, niczym spotkanie z żywiołem, nad którym trudno zapanować i pokonać. Nasza świetlica zapewni im fachową opiekę i fantastyczną zabawę!

Przykładowe tematy urodzin:

LODOWA KRAINA
W Lodowej Krainie mieszkają dwie siostry. Jedna obdarzona szczególnymi mocami, skazana na walkę ze samą sobą, zimna i nieprzenikniona, ale piękna jak grudniowa jutrzenka. Druga, dobra i kochająca, oddana starszej siostrze. Dołącz do wyprawy i wraz z młodszą siostrą- Anną, bałwankiem Olafem i innymi mieszkańcami tej krainy rozpuść lód w sercu pięknej Elsy.

MINIONKOWO
Minionki żyją na Ziemi od niepamiętnych czasów i od zawsze poszukują największego złoczyńcy, który mógłby stać się ich panem. Znaleźć łatwo, ale jak go nie stracić i nie popaść w nudę? 
O tym, możesz przekonać się podczas naszej minionkowej podróży. Zapnij pasy, Kevin, Bob i Stuard są już na pokładzie. Startujesz z nami ;)?

NINJA I SAMURAJE
Pasjonuje Cię Kraj Kwitnącej Wiśni pełen legend o dzielnych samurajach i przebiegłych ninja? Znasz ninjitsu, umiesz rzucać szurikenami? A może skradasz się tak cicho, że nikt nie jest w stanie usłyszeć Twych kroków? Przetestujemy Cię. Zapraszamy do akademii Ninja i Samurai w Bazie po Szkole. Nie damy Ci forów, przygotuj się na ciężki trening ;).

KSIĘŻNICZKOWO
Elsa, Anna, Jasmina, Ariel, która z księżniczek jest twoją ulubienicą? A może jej wysokość Zosia? Chcesz wziąć udział w królewskim balu? Ucałować żabę by sprawdzić czy nie zmieni się w pięknego księcia? Zapraszamy, Twoja karoca już na Ciebie czeka.

GWIEZDNE PODBOJE
Han Solo, Finn, Luke Skywalker, a może któryś z droidów? Kto mógłby być Twoim kompanem podczas gwiezdnej podróży gdzieś w odległej galaktyce? Przekonaj się wraz z nami, czy poczujesz w sobie moc, czy nadajesz się na jedi, czy znajdziesz kompanów z którymi Sokołem Milenium przemierzycie cały kosmos, czy odnajdziecie nieznane światy i oczywiście czy moc będzie w Tobie na tyle silna by przeciwstawić się wszelkiemu złu.

DO TEGO OPCJA- URODZINEK NA ŻYCZENIE
Prosimy zgłaszać swoje propozycje nie później niż 2 tygodnie przed imprezą. Prosimy o uprzedni kontakt mailowy bądź osobisty w celu przedłożenia Państwu formularza zgłoszeniowego.

W pakiecie urodzinowym gwarantujemy:

– 2 godzinną zabawę pod opieką wykwalifikowanej kadry,

– słodki poczęstunek (ciastka, czekoladki, soki itp.),

– i uśmiechy od ucha do ucha uczestników!

Istnieje możliwość ugoszczenia rodziców i rodzeństwa zaproszonych dzieci po wcześniejszych ustaleniach (według odrębnego cennika).

Cennik

 – do 10 dzieci 390zł
 – 11-15 dzieci 440zł
 – 16-20 dzieci 500zł
 – każde dziecko powyżej 20 osób dodatkowo 25 zł za 1 osobę

Możliwe godziny trwania urodzin:

-sobota 10:00-12:00, 13:00-15:00

Istnieje możliwość zmiany godziny, po indywidualnym ustaleniu.

Przedłużenie czasu trwania urodzin dodatkowo 120zł za 1 godzinę.

Rezerwacja urodzin osobiście w placówce,
na adres e-mil: infobazaposzkole@op.pl
lub telefonicznie 507 102 318

(cennik obowiązuje od dnia 01.01.2019 do dnia 21.06.2019)