Oferta

O nas

Dowieziemy i odbierzemy Twoje dziecko ze szkoły!!!

“Baza po Szkole” jest prywatną świetlicą edukacyjną działającą od 2011 roku zgodnie z obowiązującą ustawą o świetlicach i spełniającą przepisy dotyczące opieki nad dziećmi. Nasza placówka jest zarejestrowana i posiada odpowiednie wpisy w Ministerstwie.

Naszym celem jest zapewnienie opieki Państwa dziecku przed lekcjami i po zakończeniu przez nie lekcji w szkole i zagwarantowanie mu interesujących i rozwijających zajęć pozalekcyjnych.

Naszą ofertę kierujemy głównie do dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 61 przy ul. Szczepankowo 74 w Poznaniu oraz szkoły podstawowej w Tulcach. Możemy jednak zająć się również dziećmi z innych szkół, jeśli będzie to w ramach naszych możliwości.

Zapewniamy bardzo dobre warunki lokalowe: trzy duże sale do zabaw oraz siedem sal dydaktycznych dla 6-12 dzieci każda. W świetlicy znajdują się również sale gdzie możemy zagrać w tenisa stołowego, piłkarzyki, jest mała scena, materace do ćwiczeń i zabaw oraz kanapy i mała biblioteka z książkami odpowiednimi do wieku. W tej sali będzie można odpocząć po wyczerpujących lekcjach w szkole.

Wszystkie sale posiadają okna i wystarczająco dużo przestrzeni do zabawy, co sprawia, że dzieci czują się tu jak w domu.

Zapewniamy wysokiej jakości wyposażenie świetlicy (zabawki LEGO, Playmobil, Tomica, gry planszowe, gra-piłkarzyki, stół do tenisa, konsola do gier x-box+kinect i wiele innych).

Ponadto na zamkniętym terenie zewnętrznym mamy do dyspozycji przestronny własny plac zabaw z urządzeniami posiadającymi niezbędne certyfikaty.

Do dyspozycji rodziców obok świetlicy znajduje się obszerny parking.

Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.45 do 18.00 (ale jesteśmy elastyczni w razie potrzeby)

Dziecko może przebywać u nas:
– w ramach abonamentu miesięcznego
– w wybranym miesiącu
– w wybrane dni tygodnia lub miesiąca po wcześniejszym uzgodnieniu
– w wybranych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu

W ramach abonamentu miesięcznego oraz pobytu dziennego zapewniamy:
– dowóz dziecka ze świetlicy do szkoły na lekcje
– odbiór dziecka ze szkoły po lekcjach
– pomoc w odrabianiu i wyjaśnianiu lekcji
– dostęp do całego wyposażenia świetlicy
– zajęcia pozalekcyjne: konkursy z wiedzy z nagrodami, wspólne czytanie, zajęcia teatralne, gry i zabawy ruchowe oraz wiele innych

– w każdym tygodniu ciekawe prelekcje i “wykłady” na wybrane tematy

– zimne i ciepłe napoje.

Nawiązaliśmy również współpracę z podmiotami oferującymi zajęcia dodatkowo płatne (szczegóły w zakładce “Zajęcia w świetlicy”).
Jesteśmy otwarci na propozycje innych zajęć.

Cennik

OFERTA SPECJALNA: przy podpisaniu umowy na rok szkolny 2020/2021 opłata za abonament miesięczny w I semestrze tylko 490,00 złotych za każdy miesiąc. Zapytaj o szczegóły.

na wybrany miesiąc – 690 zł
Pobyt dzienny – 55 zł
Pobyt na godziny – 18 zł za godzinę

Po godzinie 18 – stawka pobytu to 30 zł za godzinę po wcześniejszym ustaleniu.

W okresie wakacji zimowych i letnich nasza świetlica przygotowuje specjalny, odrębny program dla wszystkich uczniów w wieku 6-12 lat

chcących ciekawie, miło i wesoło spędzić czas. W tym okresie świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 17.

Informacje o programach wakacyjnych wraz z cennikiem są przygotowywane około 2 miesiące przed rozpoczęciem.